Sıkça Sorulan Sorular

Firma Ünvanı: 
Canoğlu Gıda İnşaat Tahhüt Tekstil Pazarlama Ticaret Limited Şirketi
Firma Adresi: 
Şarkiye mahallesi kocakişi sk no:4/A Altınordu/ORDU
Firma Telefonu:
 0541 852 52 02
Watsapp Canlı Destek:
 0541 852 52 02
E-posta Adresi:
[email protected]
Firma Ünvanı: 
Canoğlu Gıda İnşaat Tahhüt Tekstil Pazarlama Ticaret Limited Şirketi
Firma Adresi: 
Şarkiye mahallesi kocakişi sk no:4/A Altınordu/ORDU
Firma Telefonu:
 0541 852 52 02
Watsapp Canlı Destek:
 0541 852 52 02
E-posta Adresi:
[email protected]
Ödemelerinizde Havale veya EFT 'yi kullanabilir. Aşağıda yer alan IBAN numaramıza sipariş tutarınız kadar ödeme yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaptıktan sonra numaramız dan teyit alabilirsiniz.

Firma: Canoğlu Gıda İnşaat Tahhüt Tekstil Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

IBAN : TR89 0013 4000 0047 7193 4000 08

Denizbank A.Ş. Ordu Şubesi

Şube Kodu: 9870


Hesap Numarası: 4771934-352
Siparişleriniz  0-1499,99 TL arası ise 99,90 TL Kargo Ücreti Uygulamamız vardır. Siparişleriniz 1500 TL ve üzeri olduğunda Ücretsiz Kargo şeklinde firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 Ancak değişim veya iade gibi seçeneklerde Kargo Ücreti tarafınızca karşılanacak, gönderimlerinizi bu şekilde yapmanız gerekmektedir. 

Ürünü tarafımıza iade veya değişim yaparken, tarafınıza daha uygun bir Kargo Ücreti yansıması için firmamızın çalışmış olduğu Kargo Firmasını tercih edebilirsiniz. Ürünü kargoya vermeden önce firmamız ile iletişime geçerek anlaşmalı kargo kodu alabilirsiniz. 

Sitemizden yapmış olduğunuz siparişlerde tarafınıza ürün faturalı gönderilmektedir. Lütfen ürünü iade ederken faturanızın cep telefonu ile fotoğrafını çekerek ürün içerisine koymayı unutmayınız. Ürünün kargo şirketi tarafından kaybolması veya başına olumsuz bir durum gelmesi durumunda fatura sizlerin ve bizlerin güvencesi olacaktır.
 

 
 
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem,değişiklik,kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir.  Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
 
Kapıda Ödeme Seçeneğimiz YOKTUR. Firmamız bu çalışma şeklini firma politakası gereği kullanmamaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...