Garanti ve İade

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde info@byselime.com adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte, iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, ürünü eksiksiz orjinal ambalajında ve faturası ile aras kargo ile göndermelisiniz:
 

Adresimiz:Şarkiye Mahallesi Kocakişi Caddesi No:4/A Altınordu ORDUBu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.  

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, byselime.com tarafından iade alınamayacaktır.

By Selime ürün kompozisyonlarını ve kampanya içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyalar başka bir kampanyayla birleştirilemez.By Selime tipografik hatalardan ve yazım hatalarından sorumlu değildir. Parça içerik, adet fiyat vb. bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?
 

İade edilen ürün, internet depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilir. Kartınıza iade işlemi yapıldıktan sonra info@byselime.com adresinden, sitemize üye olduğunuz e-posta adresinize iade bilgileri yollanarak ayrıntılı bilgilendirme yapılır. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4